Жаңалықтар » Жаңа Конституция

Жаңа Конституция

Құрылтайдың алғашқы сессиясы жаңа саяси кезеңнің негізгі бағыттарын айқындады 20152
Карин: жаңа Құрылтай жасарып, жаңа өкілеттіктерге ие болды 2431
Тоқаев Құрылтайдың алғашқы сессиясында тарихи мәлімдеме жасады 2871
Израиль сарапшылары Қазақстанның жаңа Конституциясын бағалады 2915
Мемлекет әр баланың сапалы білім алуына конституциялық кепілдік береді 4389
Барлық мектепке ортақ талап енгізіледі: жаңа Конституция білім сапасын қалай өзгертеді 4048
Жаңа Конституция: Әр қазақстандық білуі тиіс 7 маңызды өзгеріс 3300
Елдің Ата Заңын енді Брайль қарпімен оқуға болады 2717
Олжас Бектенов: Әрбір жауапты басшы Жаңа Конституцияны іске асыру үшін бар күш-жігерін салады 3025
Алатау бірегей экономикалық экожүйе мәртебесін иеленеді - ҚР ҰЭМ 2915
Жаңа Конституция күшіне енгеннен кейін Қазақстанда не өзгереді? 15389
Қауіпсіз цифрлық болашақ: Конституция азаматтардың деректерін қорғаудың жаңа кепілдіктерін бекітті 5709
Құқық үстемдігі мен адам құқықтарын қорғау: жаңа Конституция ел дамуының жаңа кезеңін бастады 3179
ҚР Конституциясында мемлекет пен білім беру жүйесінің зайырлы сипаты бекітілді 3905
Қазақстан Конституциялық Соты елдің конституциялық дамуының жаңа кезеңі басталғанын жариялады 3102
Қазақстан Республикасының жаңа Конституциясы ресми түрде күшіне енді 11000
Тоқаев: Қазақстан жаңа тарихи кезеңге қадам басып отыр 4807
Қазақстанның жаңа Конституциясы нені өзгертеді: әр азамат білуі тиіс басты жаңалықтар 13442
Үкімет Конституцияны кең көлемде түсіндіру жұмыстарын бастады 6215
Мемлекет Басшысының басшылығымен жүргізіліп жатқан трансформация және қоғамның қолдауы тұрақты Қазақстанды қалыптастырады — Премьер-министр 7315
Қазақстанның жаңа Конституциясын іске асыру басталды 5852
Қазақстан жаңғыру кезеңінде: реформаның мәні неде 9031
Тоқаев жаңа Конституцияны іске асыру туралы жарлыққа қол қойды 11847
«Жаңа бастау кезеңі»: AMANAT партиясы Конституцияның қабылдануына пікір білдірді 4180
Тарихи күн: Тоқаев жаңа Конституцияны бекітті 5203
Қазақстандықтар таңдау жасады: референдум қорытындылары 5577
Respublica: референдум үнсіз қалған шындықты ашып берді 6127
Қазақстан мәдениет қайраткерлері референдумда дауыс берді 5907
Қазақстанда жаңа Конституция бойынша республикалық референдум өтіп жатыр 6600
«Сенің даусың – сенің таңдауың»: референдум неге жастар үшін маңызды? 4642
Брюссельде студенттер Қазақстанның болашағын талқылады 9251
Қазақстанның болашағы білім мен технологияға байланысты – сарапшы 6556
Сәтбаев қаласының педагогикалық қауымдастығы конституциялық реформаны және алдағы референдумды қолдады 5258
Еңбек ету құқығы және цифрлық қауіпсіздік: жаңа Конституция туралы сарапшылар не талқылап жатыр 7051
Қазақстандағы конституциялық реформа Еуропа Кеңесінің Парламенттік Ассамблеясының назарын аударды 4389
«Суперпрезиденттік» пе, әлде резервтік тетік пе? Президент жарлықтары туралы норма нені білдіреді 8107
Өнер мен спорттың үні: Мудряк пен Курбанов жаңа Конституция туралы не дейді 7997
Зауыттар, шахталар және агрофирмалар: еңбек ұжымдары жаңа Конституция жобасын қалай қолдады 7348
Ел ертеңі үшін дауыс беру – елдік міндет 9526
Сарапшылар қауымдастығы Қазақстанның жаңа Конституциясы жобасын бағалады 10582
Ерлан Қарин: Жаңа Конституция Қазақстанның болашағын айқындайды 11055
Спорт пен сахна жұлдыздары — жаңа Конституцияны қолдайды 9064
Азаматтардың үштен екісінен астамы Конституциялық комиссияның жұмысын қолдады 5379
Жаңа Конституция - Қазақстан реформаларының әлемге жолдаған сигналы 14718
Қазақстанның жаңа Конституциясы: не өзгерді және оны Германияның ірі БАҚ-ы қалай бағалайды 7711
Жаңа Конституция Қазақстанның ірі зауыттарынан қолдау тапты 13277
Жаңа Конституция бойынша референдум: мерзімдер, тетіктер және күтілімдер 20856
АҚШ елшісі Қазақстандағы саяси реформаларды жоғары бағалап, жаңа Конституция бойынша референдумның сәтті өтуіне тілектестік білдірді. 14916
Түркістанда жаңа Конституцияны қолдайтын өңірлік коалиция құрылды 11385
Рауан Кенжеханұлы: Тіл жанашырларының ұсыныстары ескерілді 7524
Жаңа Конституция референдумға шығарылды: Қазақстанда не өзгереді 29843
Қазақстанда жаңа Конституцияның жобасы жарияланды 7018
Жұмабек Жанықұлов: Жаңа Конституция - қоғаммен ашық диалог және ел бірлігіне бастар қадам 8668
Жаңа Конституция референдумға шығады: Тоқаев Жарлыққа қол қояды 10373
Жаңа Конституция жобасы дайын: Комиссия құжатты референдумға шығаруды ұсынды 4598
Магеррам Магеррамов: Қазақстан Халық партиясы жаңа Конституцияның жобасын бүкілхалықтық референдумға шығаруды ұсынды 7986
Бақыт Нұрмұханов: жаңа Конституцияның жобасында өтпелі ережелер нақтыланды 10604
Жаңа Конституциядағы өтпелі кезең: саяси тұрақтылық қалай қамтамасыз етіледі 6413
Жаңа Конституция жоабсына меншіктің барлық түрін бірдей қорғау туралы норма енгізілді – Бақыт Нұрмұханов 6006
Волонтерліктен бастап зейнетақы жүйесіне дейін: Қазақстан Республикасы Конституциясы жобасындағы негізгі өзгерістер 6435
Жаңа Конституция: Қазақстан неге даму философиясын жаңартпақ 8041
Алматылық жастар жаңа Конституция жобасын қолдады 6534
Жаңа Конституция жобасында адам мен азаматтық құқықтың ара-жігін ажырату ұсынылды 8635
Бақыт Нұрмұханов: ҚР жаңа Конституциясындағы құқықтық нормалардың мазмұны барынша қолжетімді әрі түсінікті болады 5302
Жаңа Конституцияда еркіндік пен жауапкершілік бір арнаға тоғысады – белгілі журналист 7326
Жаңа Конституция мәтінін Брайль қарпімен жазу ұсынылды 5753
Жаңа Конституция Қазақстандағы өкілетті билікті күшейтеді – Ольга Перепечина 9405
Жаңа Конституция: өндіріс орындарындағы жұмысшыларға нақты кепілдіктер 6985
Нұрлыбек Нәлібаев жаңа Конституция туралы пікір білдірді: өңірлер тұрақты даму үшін нақты тетіктерге ие болады 7425
Азаматтық ұстаным: спорт қауымдастығы Конституцияны қолдайды 10725
Ғылымға сүйенген Ата Заң: Қазақстан жаңа конституциялық дәуірге қадам басты 8063
Тоқаев жаңа Конституция жобасы туралы баяндама тыңдады 14377
Неліктен реформалар үшін өңірлер маңызды: Қызылордадағы Саяси кеңес отырысы 12287
Олжас Бектенов қазақстандық бизнесті Конституциялық реформаны қолдауға шақырды 12089
Қазақстандықтар дінді мемлекеттен бөлектеуді қолдады 6666
Respublica партиясының жетекшісі жаңа Конституцияның жобасын референдумға шығаруды ұсынды 14223
Жаңа Конституцияның қажеттілігі мен маңыздылығын көпшілік дұрыс қабылдауда – Ерлан Қарин 9009
Жаңа Конституция және адам еңбегі: неге кәсіподақтар елдік диалогтың алдыңғы шебіне шықты 5500
Қазақстан Халық партиясы жаңа Конституция жобасын және оның адамға бағытталған ұстанымын қолдады 9757
Смирнова депутаты: жаңа Конституция жобасы – болашағымыздың компасы 11451
Жаңа Конституция: Қазақстан қандай бағытты таңдап отыр 11968
Жаңа Конституция Қазақстанның егемендігін қалай күшейтеді: Тимур Жәркеновтің пікірі 9977
Президенттік орталық Қазақстанның жаңа Конституциясын талқылау алаңына айналды 11286
Мұрат Әбенов жаңа Конституция туралы: Егемендік пен халықаралық құқықтың теңгерімі сақталған 8525
Жаңа Конституция: ел өмірінің іргелі қағидаттары қалай өзгереді 6006
Жаңа Конституцияны заңгерлер талқылады: азаматтар үшін не өзгереді 8800
Елнұр Бейсенбаев: Жаңа Конституция – Қазақстанның дамуының айғағы 4598
Жаңа Конституция және медицина: қазақстандықтар үшін қандай кепілдіктер сақталады 7612
Прогрессивтілік пен заманауилық: жасанды интеллект жаңа Конституция жобасын қалай бағалады 7601
Жандар Асан: Жаңа Конституция жобасының өзегі – адам құқығы 10978
Жаңа Конституция азаматтар үшін нені өзгертеді – Respublica партиясының көзқарасы 8822
«Негізгі басымдық – ұлттық заңдар»: Данияр Әшімбаев жаңа Конституция жобасы туралы не дейді 9108
Қазақстан жаңа Конституция қабылдағанда азаматтар үшін не өзгереді 12463
Жаңа Конституцияда отбасы мен бала құқығын қорғау күшейтіледі – Динара Закиева 7997
Қазақстанда Жаңа Конституция туралы әңгіме күшейді: мәселе енді жай түзетуде емес 8778
⁠Кінәсіздік презумпциясы және өзін кінәлауға тыйым: Жаңа Конституцияға қандай нормалар ұсынылып отыр 6721

«DKnews.kz» халықаралық ақпараттық агенттігі Қазақстан Республикасының Мәдениет және ақпарат министрлігінде тіркелген. Есепке қою туралы куәлік № 10484-АА 2010 жылдың 20 қаңтарында берілді.

Как разместить агитационные материалы политическим партиям на DKNews.kz

Тақырып
Жаңарту
МИА «DKnews.kz» © 2006 -